REKLAMA

ETM: Co Jest Grane 24 prezentuje: Bisz/ Radex, BeMy, Oxford Drama, Sonar, Super Girl & Romantic Boys

27.11.2016, godz: 20.00

Teatr Studio im. St. I. Witkiewicza - Duża Scena

WarszawaPl. Defilad 1
kup bilet
bilety od 35 zł

wykonawcy

Bisz/ Radex
BeMy
Oxford Drama
Sonar
Super Girl & Romantic Boys

Co Jest Grane 24 prezentuje: Bisz/ Radex, BeMy, Oxford Drama, Sonar, Super Girl & Romantic Boys

Koncerty odbędą się 27 listopada w Teatrze Studio w ramach Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24.

Projekt muzyczny Bisz/Radex i album „Wilczy humor”. Co w tym składzie takiego nietypowego? A to, że Bisz jest raperem, członkiem grupy B.O.K, a Radex to Radek Łukasiewicz - założyciel zespołu Pustki, producent i gitarzysta współpracujący m.in. z Brodką czy Arturem Rojkiem. Wspólnie stworzyli album na pograniczu hip-hopu, elektroniki i muzyki alternatywnej. „Wilczy humor” ucieka gatunkowym definicjom, podobnie jak to, co robi grupa Sonar. 

Założyciel Sonaru, Łukasz Stachurko, znany jako Sonar Soul i połowa elektronicznego duetu Rysy. Poza wokalistką Leną Osińską, perkusistą Rafałem Dutkiewiczem i pianistą Arturem Bogusławskim na debiutanckim albumie „Pętle” goszczą Ras, Ten Typ Mes, Otsochodzi i Mateusz Holak, który jest także autorem tekstów. 

Super Girl & Romantic Boys to legenda polskiej muzyki elektronicznej, która działa na scenie od 1998 r. Zaczynali, gdy techno i hip-hop w Polsce dopiero raczkowało i nikt nie przypuszczał, że moda na lata 80. w muzyce powróci. 

Na koncercie zobaczymy też,  po udanym zeszłorocznym debiucie krążkiem „In Awe”, wrocławski duet elektroniczny Oxford Drama. Pojawią się też jedyni w tym zestawieniu reprezentanci indie rocka, czyli bracia Mattia i Elie Rosinscy z BeMy.

wideo


czytaj także

REKLAMA