REKLAMA

ETM: L.U.C w Teatrze Studio

25.11.2016, godz: 21.00

Teatr Studio im. St. I. Witkiewicza - Duża Scena

WarszawaPl. Defilad 1
kup bilet
bilety od 45 zł

wykonawcy

L.U.C. feat. Rebel Babel Ensamble
Bisz

Projekt Rebel Babel wraca na Targi, ale tym razem zagrają nie na schodach PKiN, a na scenie Teatru Studio. Wystąpi 25 listopada.

W Teatrze Studio L.U.C. przedstawi swój przemierzający granice geograficzne i stylistyczne projekt Rebel Babel Ensemble. Na scenie towarzyszyć mu będą m.in. doskonały raper Bisz.

Rebel Babel Ensamble to międzynarodowy, nieograniczony big-band łączący muzyków, raperów i kompozytorów z Europy, a także projekt łączący świat zawodowców i amatorów w formie koncertów, happeningów i flash mobów. To eksperymentalny, szalony projekt, który angażuje muzyków z różnych miast i poprzez wibracje żywych instrumentów wydmuchuje pozytywne emocje do społeczeństwa. Wszystko się opiera na funkowo-hiphopowych kompozycjach Jana Feata oraz poetyce Łukasza L.U.C.-a Rostkowskiego i innych raperów. Czasem to wykonania z klaksonami samochodowymi na skrzyżowaniach. Czasem to udźwiękowienie mistrzostw Europy i wykonanie z kibicami symfonii na orkiestrę dętą i tysiące trąb stadionowych. Czasem koncerty pod batutą ruchomych schodów barcelońskiego metra. Czasem dęte parady rowerowe, a czasem wielkie klasyczne koncerty.

 

 

wideo


zdjęcia

L.U.C.
L.U.C. i ekipa projektu Rebel Babel

zobacz także

czytaj także

REKLAMA