REKLAMA

From Kansas with love: Deborah Brown, Sylwester Ostrowski i inni w Teatrze Dramatycznym

27.11.2016, godz: 19.00

Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy im. Gustawa Holoubka

WarszawaPl. Defilad 1
kup bilet
bilety od 69 zł

wykonawcy

Deborah Brown
Sylwester Ostrowski
Bobby Watson
Essiet Okon Essiet
Newman Taylor Bak

From Kansas City with love: Deborah Brown, Sylwester Ostrowski  i inni w Teatrze Dramatycznym

Koncert finałowy Europejskich Targów Muzycznych „From Kansas with love”: Deborah Brown, Sylwester Ostrowski, Bobby Watson i inni. Niedziela, 27 listopada, godz. 19.00, Teatr Dramatyczny im. G. Holoubka w Warszawie, Plac Defilad 1. 

Deborah Brown to jedna z najlepszych i najoryginalniejszych wokalistek jazzowych. Tuż po premierze najnowszej płyty (18 listopada 2016, wyd. Agora), nagranej z Sylwestrem Ostrowskim i plejadą jazzowych gwiazd - doskonałym amerykańskim kontrabasistą o nigeryjskich korzeniach Essiet Okon Essiet, legendą bębnów z Nowego Jorku Newmanem Taylorem Bakerem i pianistą Bobem Bargadem - artystka wystąpi ze swoim kwartetem w Warszawie na koncercie finałowym Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24.

Deborah Brown ma charakterystyczny styl, piękny głos, talent oraz erudycję godną największych wokalistek na scenie jazzowej. Ma też nieustającą ciekawość i chęć współpracy z artystami o innej wrażliwości i tradycji muzycznej. Jest muzycznym autorytetem oraz kontynuatorką potężnego i arcypięknego dziedzictwa muzycznego Kansas City.

W Warszawie wystąpi z Sylwestrem Ostrowskim, saksofonistą jazzowym, producentem muzycznym i szefem festiwalu Szczecin Jazz. Artystom na scenie towarzyszyć będzie wrocławska orkiestra kameralna NFM Leopoldinum, a gościem specjalnym koncertu będzie mistrz saksofonu Bobby Watson.

 

Artyści:

  • Deborah Brown – wokal
  • Sylwester Ostrowski - saksofon tenorowy
  • Rob Bargad - fortepian
  • Essiet Okon Essiet - bas
  • Newman Taylor Baker - perkusja

oraz 

  • NFM Leopoldinum - Orkiestra Kameralna
  • Bobby Watson – saksofon altowy

 

wideo


zdjęcia

Deborah Brown
Deborah Brown
Deborah Brown
Deborah Brown

czytaj także

REKLAMA