REKLAMA

Laurence Jones w Galerii Sowa

01.09.2016, godz: 20.00

Galeria Sowa. Pub · Galeria sztuki · Sala koncertowa

OlsztynZamkowa 2a

wykonawcy

Laurence Jones

Laurence Jones wystąpi 1 września w olsztyńskiej Galerii Sowa.

Ten zaledwie dwudziestoczteroletni pochodzący z Wielkiej Brytanii gitarzysta blues-rockowy o twarzy dziecka, wdziera się jak huragan na największe festiwalowe sceny i listy przebojów po obydwu stronach Atlantyku, a przez krytyków i branżową prasę okrzyknięty został nadzieją i przyszłością bluesa. 

Gra od dziecka. Mimo, że sam jeszcze bardzo młody, miał już okazję występować z takimi tuzami jak Erik Burdon, Buddy Guy czy Walter Trout i Johnny Winter. Sale, w których występował to między innymi Carneggie Hall czy Royal Albert Hall.
W trasy zapraszali go The Royal Southern Brotherhood, Wishbone Ash, Buddy Whittington czy Tony McPhee.

Przy kalendarzu koncertowym przekraczającym 250 występów rocznie, dyscyplina i kondycja artystyczna są niezwykle istotnymi składowymi sukcesu, co artysta podkreśla na każdym kroku. Ciężka praca zaowocowała fenomenalnymi recenzjami koncertów oraz nagrodami brytyjskiego środowiska bluesowego, które przyznało Jonesowi tytuł "Young Artist of the Year".
Najnowsza płyta "Take Me High" ukaże się w sierpniu, tuż przed pierwszą wizytą Laurence'a Jonesa w Polsce i oczywiście będzie dostępna na koncertach.

wideo


czytaj także

REKLAMA