REKLAMA

Gorący temat

Bombshell

dramat, biograficzny
Reż. Jay Roach
USA | 108 min
Premiera: 17.01.2020
MONOLITH FILMS SP. Z O.O.

Stacja The Fox News to jedna z największych telewizji informacyjnych w USA. Praca w niej otwiera drzwi do wielkiej dziennikarskiej kariery i równie wielkich pieniędzy. Żeby ją dostać i utrzymać, a potem wspiąć się po szczeblach kariery trzeba zadowolić jej twórcę i despotycznego szefa Rogera Ailesa. W przypadku kobiet pracujących w stacji, słowo „zadowolić” ma bardzo dosłowne znaczenie.

Zaczyna się od niewybrednych żartów, aluzji, a kończy na erotycznych propozycjach nie do odrzucenia. Ten stan rzeczy trwa przez lata, a dziennikarki stacji przechodzą koszmar. Odmowa obcowania z Ailesem grozi nie tylko zastopowaniem kariery, ale wyrzuceniem z pracy i wilczym biletem na rynku.

Trzy kobiety będące na różnych szczeblach medialnej drabiny znajdują w sobie siłę, by wreszcie powiedzieć DOŚĆ. Jednak Ailes nie zamierza się poddać bez walki. Dysponuje wielką władzą, fortuną i kontaktami na politycznych szczytach. Nikt jeszcze się nie spodziewa, że ta konfrontacja zadecyduje o losie milionów kobiet na całym świecie.

obsada

Charlize Theron
Megyn Kelly
Nicole Kidman
Gretchen Carlson
Margot Robbie
Kayla Pospisil
John Lithgow
Roger Ailes
Kate McKinnon
Jess Carr
Connie Britton
Beth Ailes
Mark Duplass
Douglas Brunt
Malcolm McDowell
Rupert Murdoch

wideo


zobacz także

REKLAMA