REKLAMA

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai: Stella Nostra

Lasse-Majas detektivbyrå – Stella Nostra

przygodowy, familijny
Reż. Pontus Klänge, Walter Söderlund
Szwecja | 80 min
Premiera: 11.11.2016

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra - przygody pary bohaterów znanych z książek Martina Widmarka i Heleny Willis - wreszcie na dużym ekranie!  

Tym razem Lasse i Maja będą mieli do rozwiązania zagadkę zniknięcia wspaniałego rodowego klejnotu, Stelli Nostry. Zwaśnione włoskie rody, ich historia i wiszący w powietrzu konflikt - detektywi będą pracować w trudnych warunkach!
W małym, cichym szwedzkim miasteczku Valleby trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dwojga młodych właścicieli miejscowej kawiarni: Dina Paniniego i Sary Bernard. Młodzi detektywi Lasse (w wersji polskiej - Antoni Scardina) i Maja (Amelia Natkaniec) pomagają przyjaciołom w przygotowaniach do uroczystości. Kiedy jednak do Valleby przybywają krewni pary młodej, Panini ze strony Dina i Biscotti ze strony Sary - okazuje się, że należą do zwalczających się nawzajem sycylijskich rodzin mafijnych.

Na czele obu z nich stoją dwie prawdziwe matki chrzestne: ostra jak peperoni Bresaola (Agnieszka Dygant) i zabójczo słodka Clara (Małgorzata Kożuchowska). Ślub Dina i Sary zawisa na włosku. Sytuacja robi się tym bardziej gorąca, że z sejfu ginie drogocenny klejnot jednej z rodzin – diament Stella Nostra. Czy Lassemu i Mai uda się zapobiec wojnie mafii w spokojnym dotąd Valleby i doprowadzić do ślubu Sary i Dina?

obsada

Amanda Pajus
Maja
Lukas Holgersson
Lasse
Tomas Norström
Hassan Brijany
Muhammed Karat
Dao Molander
Focaccia Panini
Nassim Al Fakir
Dino Panini
Sara Sommerfeld
Sara Bernard
Jarmo Mäkinen
Pandoro

seanse

Kino - Ośrodek Działań Twórczych Pogodna w Warszawie 2D dubbing

wideo


REKLAMA