REKLAMA

Marta Cwalina Śliwińska i Łukasz Śliwiński: Nowa Zelandia – Żółtodzioby na motocyklach

22.04.2017, godz: 18.00

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie

WschowaNiepodległości 1
bilety od 5 zł

Szalona decyzja, dwa motocykle, trochę odwagi i nowozelandzkie krajobrazy. Oto przepis na wspaniałą przygodę a'la Marta Cwalina Śliwińska i Łukasz Śliwiński.

Nowa Zelandia to wymarzony cel dla wielu podróżników. Fascynujące widoki, wyjątkowa przyroda, przemili ludzie i ekstremalne sporty – to wszystko, zmieszane razem, przyciąga jak magnes. Jest to również raj dla motocyklistów, nie tylko tych doświadczonych. Jak wygląda Nowa Zelandia z perspektywy dwóch kółek? Czy trudno się jeździ po lewej stronie drogi i gdzie trzeba uważać na kiwi? Zapraszamy na pokaz zdjęć i opowieści z naszej 7-tygodniowej podróży po dalekiej krainie Władcy Pierścieni.

Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński przez ponad 12 lat wspólnych podróży z plecakiem odwiedzili 45 krajów na 6 kontynentach. Za każdym razem wchodzą w ten odwiedzany świat nieco głębiej, patrząc na niego coraz bardziej z bliska. Zaczynali od wycieczki all inclusive na Rodos w Grecji i weekendowego zwiedzania Europy. Potem były kolejne podróże, coraz dalsze: Peru, Boliwia, Kuba, Singapur, Malezja, Kambodża, Tajlandia, Maroko, Wenezuela. Aż w końcu zdecydowali się na samodzielną roczną wyprawę dookoła świata. Co ciekawe, po powrocie z tej dłuższej podróży nadal jest znacznie więcej miejsc, które chcieliby zobaczyć, niż tych, w których już byli!

REKLAMA