REKLAMA

Festyn Kwiatowy

22.0723.07.2017

Pub Czuła jest noc

WrocławKolejowa 8

BWA Wrocław, Czuła jest noc oraz Fabryka kwiatów zapraszają mieszkańców Wrocławia na Festyn Kwiatowy!

Wrocław obchodził Święto Odrodzenia Polski w wyjątkowy sposób. Podczas gdy w uroczystościach organizowanych w innych miastach istotny był pierwiastek polityczny, na Dolnym Śląsku królowały kwiaty, które pozwalały choć na chwilę zapomnieć o szarej codzienności i polityce.
Tradycja Wrocławskiego Święta Kwiatów sięga 1961 roku. Odbywało się ono zawsze 22 lipca i trwało przez trzy dni. Jego najważniejszym punktem był festyn z licznymi atrakcjami dla mieszkańców Wrocławia.

Dlatego jeżeli chcesz poczuć atmosferę Wrocławskiego Święta Kwiatów, kiedy nasze mamy i babcie bawiły się podczas wieczornych potańcówek, zapraszamy na jedyny taki festyn w mieście. Falujące krynoliny, kwiatowe drinki, a wszystko to okraszone zapachem róż i lilii. Przyjdź, zobacz i poczuj się jak w czasach PRL! Daj się porwać nocy pełnej atrakcji i zabawy! A tych, którzy chodzą wcześnie spać, zapraszamy na loterię kwiatową i bingo! Do zobaczenia!

Program:

GALERIA DIZAJN BWA WROCŁAW

13:00 - Oprowadzanie kuratorskie po wystawie “Kwiaty Polskie”. Prowadzenie: Iwona Kałuża, Filip Marek.

CZUŁA JEST NOC

15:00-16:30 – Loteria kwiatowa.
17:00-19.00 – Kwiatowe bingo. Prowadzenie: Filip Marek, Barbara Krawiec
19:00-20:00 – "Niech żyją kwiaty w wazonie “ - kwiatowe porady. Prowadzenie: Filip Marek
22:00 – Potańcówka.
Festyn towarzyszy wystawie “Kwiaty Polskie” prezentowanej w galerii Dizajn BWA Wrocław. Więcej o wystawie: https://www.bwa.wroc.pl/index.php?l=pl&id=1252&b=3&w=1

REKLAMA