REKLAMA

Miejskie Granie: Smolik/Kev Fox

22.07.2017, godz: 20.00

Plac Społeczny Przestrzeń Kreatywna

WrocławMazowiecka 17
WSTĘP WOLNY

wykonawcy

Smolik/ Kev Fox

Smolik/ Kev Fox wystąpią 22 lipca w ramach Miejskiego Grania.

Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada Smolik.

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Poznali się pięć lat temu na koncercie w Warszawie i natychmiast zamknęli się na kilka dni w studiu, żeby dać upust wzajemnym fascynacjom muzycznym. W efekcie powstał utwór L.O.O.T., który znalazł się na „4” Smolika. Obecnie Smolik / Kev Fox to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, a pierwszy singiel Run przez wielu uznawany jest jako utwór roku.

Postać Keva Foxa jest wciąż otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Zważywszy na częstotliwość, z jaką Kev Fox występuje w naszym kraju, nietrudno o stwierdzenie, iż Brytyjczyk upodobał sobie polską publiczność. Współpraca ze Smolikiem przy nagrywaniu utworu “L.O.O.T." tylko pomogła mu w kreowaniu własnej przestrzeni na naszym rodzimym rynku muzycznym.

wideo


zdjęcia

Smolik Kev Fox
Smolik Kev Fox
REKLAMA