REKLAMA

Brodka

18.10.2016, godz: 20.00

Narodowe Forum Muzyki

WrocławPl. Wolności 1
bilety od 79 zł

wykonawcy

Brodka

Good Taste Production zaprasza na trasę koncertową Brodki Clashes Tour. Materiał z długo wyczekiwanej płyty artystki będzie można usłyszeć 18 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

"Clashes" to metafizyka i zmysłowość. Posępne, kościelne organy i pełen wigoru punk rock. Płytę produkował nagrodzony Grammy Noah Georgeson (znany ze współpracy z Joanną Newsom, Devendrą Banhartem czy The Strokes) i m. in. znana z Warpaint perkusistka Stella Mozgawa. Teksty o namiętności, miłosnym szaleństwie, ale i o kuszącej otchłani śmierci. „Clashes” jest jak układanka, która wymaga czasu i nie zdradza swoich walorów, gdy patrzymy na garść rozsypanych elementów. Która zaskakuje, gdy pierwsze puzzle zaczynają do siebie pasować i zachwyca, gdy wszystkie trafiają na swoje miejsce, a naszym oczom ukazuje się pełny obraz.

Clashes Tour to koncerty w niezwykłych miejscach. Gwarancją wyjątkowej oprawy trasy są piękne sale. Dodatkowo na scenie pojawi niecodzienny duży skład. Do zespołu dołączą m. in. instrumenty dęte i smyczkowe, a na niektórych koncertach nawet organy.

wideo


zobacz także

czytaj także

REKLAMA