REKLAMA

Sąsiedzkość / wystawa ilustracji

29.0328.04.2019

Miejski Dom Kultury

WołominMariańska 7
WSTĘP WOLNY

Czym jest sąsiedzkość? Czy dostrzegamy na co dzień jej wpływ? Jaką rolę odgrywamy w naszym najbliższym otoczeniu? Jak postrzegamy sąsiadów i siebie w roli sąsiada/sąsiadki? Czy potrzebujemy relacji z nimi? Jakie mamy doświadczenia i opowieści związane z relacjami sąsiedzkimi?

Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć podczas spotkania z Martą Zabłocką, autorką bloga zycie-na-kreske, która pokaże nam swoje ilustracje i poprowadzi warsztaty z rysunku.

Marta Zabłocka jest przede wszystkim rysowniczką o niebanalnym spojrzeniu, za pomocą prostej kreski i kilku słów potrafi sprawnie dźwignąć sprawy nawet najcięższej wagi. Jej ilustracje nierzadko mają wielką moc pomagania i wspierania!

Jej najnowszy projekt, który miał swoją premierę 28 marca w naszym MDK, pokazuje wiele ważnych tematów związanych z sąsiedzkością i współdziałaniem. Już zdążyła połączyć to przedsięwzięcie z działaniami dla Fundacji Daj Herbatę.

Postanowiliśmy tym razem zrezygnować z wernisażu, w jego miejsce odbyły się warsztaty rysunku. Wystawę, którą prezentuje Marta, uzupełniają nasze warsztatowe prace.

REKLAMA