REKLAMA

Dużym Fiatem po Warszawie

30.0529.08.2020

Warszawa

Warszawa
bilety od 99 zł

Dużym Fiatem po Warszawie

Legendarne Fiaty 125p powróciły na warszawskie ulice. Możesz poznać miasto trochę bliżej z pokładu zabytkowego żółtego Fiata, znanego z serialu „Zmiennicy”. 

Doświadczony przewodnik za kółkiem, szum wiatru we włosach, zazdrosne spojrzenia mijanych przechodniów i różnorodność Warszawy sprawią, że nie zapomnisz tej przygody przez długi czas. Wycieczka rozpoczyna się spod Pałacu Kultury i Nauki i przez kolejne dwie godziny zwiedza się kilka najważniejszych miejsc w stolicy. Nie zabraknie klasyki socrealu na MDM, zobaczycie gdzie warszawiacy najchętniej spędzają ciepłe niedzielne popołudnia, a skąd Stare Miasto wygląda najładniej, sprawdzicie czy szemrana Praga jest słusznie „złą sławą owiana”, a w drodze powrotnej Wasze oczy ucieszy jeden z najpiękniejszych widoków na nowoczesną Warszawę. Czeka Was również niespodzianka w postaci wizyty w miejscu, w którym czas zatrzymał się w roku 1978, a wyposażenie i przedmioty PRL mogą uczyć, śmieszyć, lub rozczulać. 

Wycieczki odbywają się w każdą sobotę i niedzielę o godzinach 11:00, 14:00 oraz 18:00. Czas twrania to 2 godziny. Start z parkingu pod głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki. Szukajcie żółtych Fiatów. 

 

Limit miejsc (dla jednej wycieczki): 32

 

zobacz także

REKLAMA