REKLAMA

Mery Spolsky - BIGOTKA TOUR

04.12.2019, godz: 18.00

Klub Stodoła - Main Stage

WarszawaStefana Batorego 10
bilety od 40 zł

Już trwa Bigotka Tour - trasa koncertowa Mery Spolsky! Wokalistka zaprezentuje warszawskiej publiczności materiał z drugiej solowej płyty, „DEKALOG SPOLSKY”, która ukaże się 27 września.

Ludzie spolsky zapraszam very much na moją jesienną trasę „BIGOTKA TOUR”! Liczę na pasky na Waszych ciałach i banany smażące się na twarzach! Zagramy z No Echoes materiał z nowej płyty, ale nie zrobię Was w konia i przypomnimy sobie również historię Pana, którego miło było poznać. Przyjdźcie i bawcie się z tego wszyscy! AMENRAMEN! -
tak na koncert zaprasza sama artystka.

„DEKALOG SPOLSKY” to dziesięć zasad Mery Spolsky przedstawionych w dziesięciu piosenkach. Zawiera rady jak pozbyć się codziennych trosk, jak zacząć kochać swoje uda, jak dbać o własną głowę oraz co robić, gdy instagram wkurza. Album tłumaczy również czemu cieliste rajstopy są już niemodne i działa w myśl zasady, że przeklinać trzeba kulturalnie. Tematy miłosne schodzą na dalszy plan, bo Mery znudziła się już panem, którego na pierwszej płycie „miło było poznać”. Dziesięć przykazań spolsky uczy, że „nie mówi się drugiej osobie źle”, a wszystkim smutnym myślom warto pokazać „FAKA” lub zamienić je w „Technosmutek”. Zamiast myśleć o byłych, lepiej zjeść ciastko, a ulubione ciastko Mery to „Bigotka”, bo „zemsta jest słodka jak bigotka”.

Gość trasy - RAT KRU

wideo


zdjęcia

Mery Spolsky

zobacz także

REKLAMA