REKLAMA

The National

25.11.2019, godz: 19.00

Centralny Ośrodek Sportu Hala Torwar

WarszawaŁazienkowska 6a
bilety od 165 zł

25 listopada w hali COS Torwar w Warszawie wystąpi zespół The National. Grupa, na której czele stoi charyzmatyczny Matt Berninger, wraca do Polski z nowym materiałem. Album nosi tytuł „I Am Easy To Find”. Organizatorem koncertu jest agencja Charm Music.

The National przez lata ugruntowali sobie czołową pozycję na światowym rynku muzycznym. Dziś wyprzedają koncerty na najbardziej prestiżowych halach i pojawiają się jako headlinerzy na największych festiwalach. Zespół tworzą niezmiennie Matt Berninger (wokal), bracia: Aaron (gitara, bas, klawisze) i Bryce Dessner (gitara, klawisze) oraz Scott (bas, gitara) i Bryan Devendorf (perkusja). The National wystąpią 25 listopada na hali COS Torwar, by obok uwielbianych przez fanów utworów zaprezentować zupełnie nowy materiał.

„I Am Easy To Find” to już ósmy krążek zespołu The National. Wcześniejszy, wydany w 2017 roku album „Sleep Well Beast” został nagrodzony statuetką Grammy.

Premierze wydawnictwa „I Am Easy To Find” towarzyszy film o tym samym tytule. Obraz wyreżyserował nominowany do Oscara Mike Mills („Debiutanci”, „Kobiety i XX wiek”), natomiast główną rolę zagrała w nim Alicia Vikander („Ex Machina”, „Tulipanowa gorączka”).

Ceny biletów:
Płyta: 165 zł
Siedzące kat.1: 205 zł
Siedzące kat.2: 165 zł

wideo


REKLAMA