REKLAMA

Slow Fashion #14

05.1016.10.2019

Centrum Kultury Koneser w Warszawie

WarszawaZąbkowska 27/31
bilety od 10 zł

Centrum Praskie Koneser po raz kolejny wypełni się najświeższymi pomysłami i stylizacjami - w pierwszy weekend października odbędzie się czternasta edycja Slow Fashion, największych targów mody autorskiej w Polsce.

Idea targów Slow Fashion jest niezmienna - wydarzenie to od początku działalności promuje racjonalne decyzje i przemyślane zakupy produktów o wysokiej jakości. Kupując ubrania od lokalnych projektantów wspieramy polski przemysł oraz ograniczamy wpływ branży modowej na środowisko naturalne. 

Podczas #SlowFashion będzie można zobaczyć premierowe kolekcje przygotowane przez najciekawsze polskie marki. Jak zwykle specjalne miejsce zajmą także projektanci dopiero debiutujący na rynku mody.

Slow Fashion, laureat nagrody Doskonałość Mody 2018 magazynu Twój Styl, jest największym promotorem rynku polskiej mody autorskiej. Targi odbywają się dwa razy do roku, od ponad pięciu lat, pierwsza edycja miała miejsce w kwietniu 2014 roku. Każdorazowo Slow Fashion prezentuje prace 220 projektantów i twórców, imprezę odwiedza ponad 15 tysięcy osób.

wideo


zdjęcia

Slow Fashion 13
Slow Fashion 13
REKLAMA