REKLAMA

Koniec sezonu w Lunaparku

20.0921.09.2019

Lunapark

WarszawaWał Miedzeszyński 407
WSTĘP WOLNY

Lunapark, czyli kompleks rozrywkowo-gastronomiczny nieopodal Wisły, w najbliższy weekend kończy swój pierwszy sezon. Po niezwykle udanych wiosenno-letnich miesiącach, przestrzeń z dwiema klubokawiarniami, targiem street foodowym i masą innych atrakcji, pożegna się z Warszawiakami.

Lunapark otworzył się 7 czerwca tego roku i błyskawicznie stał się jednym z najpopularniejszych miejsc plenerowych tego sezonu. Twórcy Nocnego Marketu, klubów Hocki Klocki i Niebo, zlotu food trucków Żarcie na Kółkach i baru Warmut stworzyli swój nowy projekt – wyjątkową przestrzeń o charakterze rozrywkowym, kulturalnym, gastronomicznym i rekreacyjnym. Na to miejsce, które jest kwintesencją miejskich wakacji, składają się m.in.:

· 2 kluby muzyczne: znane już Hocki Klocki oraz nowa, zamknięta w namiocie cyrkowym Wata Cukrowa

· targ street foodowy: Mini Market, czyli młodszy brat Nocnego Marketu

· liczne bary: np. bar w karuzeli i inspirowany strzelnicą

· strefa sportowo-rekreacyjna i strefa gier

Przez cały sezon goście Lunaparku mieli okazję korzystać z bogatego programu darmowych wydarzeń, z których każdy mógł wybrać coś dla siebie. Odbyły się liczne koncerty, quizy, spektakle teatralne, pokazy filmowe, wydarzenia dla rodziców z dziećmi, panele dyskusyjne, targi, warsztaty i imprezy taneczne.

Dokładne plany na ostatnie dni lata w Lunaparku można sprawdzić na Facebooku:

Piątek: https://www.facebook.com/events/512079162889956/

Sobota: https://www.facebook.com/events/2310613382602050/

zdjęcia

Lunapark po weekendzie otwarcia
REKLAMA