REKLAMA

Targi Rzeczy Ładnych

14.0915.09.2019

Centrum Praskie Koneser

WarszawaPlac Konesera 2
bilety od 10 zł

Najnowszy polski design na TRŁ FRESH! oraz najlepsze polskie plakaty i ilustracje na TRŁ PRINT! - Targi Rzeczy Ładnych otwierają jesienny sezon nie jednym, a dwoma wydarzeniami.

W jeden weekend - 14-15 września, w jednym miejscu - Centrum Koneser, zbierze się aż 250 wystawców z całej Polski. To największy jak do tej pory wrześniowy przegląd tego, co dzieje się w polskim projektowaniu.

Ponad 150 wystawców i aż 50 debiutantów - na targach będzie można znaleźć zarówno początkujące marki, które debiutują przed warszawską publicznością, ale nie zabraknie też nowych kolekcji i premier od ulubionych producentów i projektantów polskiego designu.

Jak zawsze na odwiedzających będą czekały strefy tematyczne MEBLE, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, TEKSTYLIA, VINTAGE, DZIECI, WELLNESS i AKCESORIA. Po raz pierwszy organizatorzy zapraszają też do nowej strefy - ROŚLINY - gdzie pokażą się marki kwiatowe, roślinne i doniczkowe, takie jak Plants for Humans (rośliny zielone), Badylarz - kwiaty cięte w euforii (kwiaty), czy Elementuj (kwietniki) oraz wiele innych.

Wydarzeniem specjalnym podczas TRŁ PRINT! będzie wystawa Tribute to Kaja - prezentacja plakatów Ryszarda Kai - zmarłego wiosną klasyka polskiego plakatu, twórcy słynnego cyklu „Polska” - prawdopodobnie najbardziej znanego cyklu graficznego po 1989 roku.

zdjęcia

Targi Rzeczy Ładnych jesień 2019
Targi Rzeczy Ładnych
Targi Rzeczy Ładnych
REKLAMA