REKLAMA

Chris Carter w Empik Arkadia

15.04.2019, godz: 18.00

Empik Arkadia

WarszawaAl. Jana Pawła II 82
WSTĘP WOLNY

„Wszystkie pomysły na morderstwa biorą się z mojej szalonej głowy” – Chris Carter w rozmowie z Adamem Szają nie tylko o najnowszej powieści „Galeria umarłych”.

Zapraszamy na wyczekiwane przez fanów autora spotkanie z Chrisem Carterem, pochodzącym z Brazylii psychologiem policyjnym, a także pisarzem, który na rynku wydawniczym wsławił się jako twórca popularnej serii thrillerów o detektywie z Los Angeles, Robercie Hunterze.

Chris Carter uchodzi za nieprzewidywalnego pisarza, który każdym ze swoich kolejnych tytułów zaskakuje i podczas lektury „wbija czytelnika w fotel”. Tym razem nie będzie inaczej, ponieważ autor w rozmowie z Adamem Szają ze smakksiazki.pl będzie mówił między innymi o najnowszej polskiej premierze książki „Galeria umarłych”.

Pisarz poruszy też na pewno temat swojej pracy w policji, inspiracji do tworzenia i muzyki, którą uwielbia. Co jeszcze wydarzy się podczas tego spotkania? Dowiecie się na miejscu!

Zapraszamy już 15 kwietnia o godzinie 18:00 do warszawskiego Empiku w centrum handlowym Arkadia (Aleja Jana Pawła II 82).
Emocje gwarantowane.

REKLAMA