REKLAMA

Budzimy Jazzem. Aukcja & Koncert Charytatywny

23.04.2019, godz: 19.00

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

WarszawaJacka Kaczmarskiego 59

W Polsce co roku w śpiączkę zapada ponad 600 osób. W tym ok. 150 dzieci. Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, chcąc wesprzeć Fundację Ewy Błaszczyk ,,AKOGO?” i prowadzoną przez nią klinikę dla dzieci w śpiączce ,,Budzik”, organizuje internetową aukcję charytatywną, której punktem kulminacyjnym będzie koncert w 50. rocznicę śmierci Krzysztofa Komedy.

Krzysztof Komeda był artystą kompletnym. Błyskotliwą karierę „Chopina jazzu” przerwał jednak nieszczęśliwy wypadek. W jego wyniku artysta znalazł się na kilka miesięcy w śpiączce. Dziś, w 50. rocznicę jego śmierci organizujemy jazzowy koncert charytatywny, w którym udział wezmą:

- laureat nagrody Grammy Włodek Pawlik i Paweł Pańta,

- Maria Sadowska z zespołem,

- Agnieszka Wilczyńska,

- Andrzej Jagodziński Trio,

- Piotr Baron.

Wszyscy artyści wykonają utwory Krzysztofa Komedy. Współorganizatorem wydarzenia jest Polskie Radio. Koncert będzie retransmitowany na antenie radiowej Jedynki.

Obok koncertu odbędzie się także internetowa aukcja charytatywna. Na portalu Charytatywni Allegro wylicytować będzie można przedmioty podarowane przez ludzi ze świata polityki, kultury czy sportu. Pióro Bronisława Komorowskiego? Statuetka TOPtrendy zespołu Hey? Zdjęcia drużyny naszych skoczków narciarskich z autografami? Wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Finał aukcji przewidziany jest na Międzynarodowy Dzień Jazzu - wtorek 30 kwietnia 2019 r. na godz. 23:59.

Bilety: bilety w cenie 90 zł będzie można nabyć na stronie sklep.polskieradio.pl, www.studianagran.com.pl oraz www.bilety24.pl

Gdzie? Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego (adres: ul. Z. Modzelewskiego 59, 00-977 Warszawa)
Kiedy? 23 kwietnia 2019 roku, godz. 19:00

Koncert i aukcję charytatywną organizuje NZS UW - organizacja studencka działająca od 38 lat na Uniwersytecie Warszawskim. W razie pytań prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z organizatorami lub przez nasz fanpage. Rozwiejemy Wasze wątpliwości.

REKLAMA