REKLAMA

Ogród w wielkim mieście. Powitanie wiosny

23.03.2019, godz: 10.30

Fundacja Sto Pociech

WarszawaFreta 20/24a
bilety od 20 zł

Zapraszamy na zabawy ogrodowe, szukanie wiosny, robienie mini - ogródków i Marzanny. Ogród w wielkim mieście to rodzinne spotkania w ogrodzie Stupociech. Na każdym trochę zabawy i twórczości, trochę obserwacji i badania przyrody. Trwają 3 godziny, ale zajęcia nie mają struktury warsztatu, można w dowolnym momencie dołączyć i pożegnać się.
Na spotkaniach tworzymy dzieła sztuki i dziwne konstrukcje, badamy rośliny, kamienie, błoto, obserwujemy owady, ptaki i chmury. Rodziców zachęcamy, aby stali się pełnoprawnymi uczestnikami zajęć. Co robimy: podpatrujemy życie ogrodu, doświadczamy, odkrywamy tajemnice przyrody i jej cykliczną zmienność w kręgu pór roku, rozwijamy talenty artystyczne i konstrukcyjne, twórczo przekształcamy dary natury. Wykonujemy także bieżące prace ogrodnicze. Zapraszamy dzieci ok. 3-8 lat z rodzicami:)
Spotkania odbywają się cyklicznie: w soboty, 1 x w miesiącu, w ogrodzie, który przylega do budynku Stu Pociech. Warsztaty są kontynuacją projektu "Ogród w wielkim mieście" i "Ogrodowa Pracownia Działań Twórczych" realizowanych od 2008 roku.
Co warto wiedzieć:
- Termin: sobota 23.03, godz. 10.30 - 13.30
- zajęcia przygotowane są z myślą o dzieciach 3 - 8 lat, młodsze dzieci zapraszamy do swobodnej zabawy w ogrodzie.
- radzimy zabrać ubranie, które można zabrudzić, nie straszne nam warunki pogodowe, więc radzimy przygotować się na mróz, deszcz, słońce i komary - w zależności od pory roku,

REKLAMA