REKLAMA

Małgorzata Karolina Piekarska

22.03.2019, godz: 17.00

Empik Megastore Junior

WarszawaMarszałkowska 116/12
WSTĘP WOLNY

„Licencja na dorosłość” (Nasza Księgarnia) to kontynuacja bestsellerowej „Klasy pani Czajki” i „LO-terii”. Napisana wartkim, współczesnym językiem opowieść o wkraczaniu w dorosłość i poszukiwaniu własnej drogi.

Urodzona 24 lipca 1967 roku w Warszawie pisarka, blogerka, dziennikarka prasowa i telewizyjna, a z zamiłowania varsavianistka i rodzinny genealog.

Pisać chciała od… zawsze. Pierwsze bardzo krótkie opowiadanie opublikowała jako 15-latka w Świecie Młodych. Nosiło tytuł: „Klasa o profilu rozwlekłym i poskręcanym”. Było pracą na konkurs zatytułowany „Do głowy by mi nie przyszło” i podpisała je jako Małgorzata P.

Autorka powieści młodzieżowych, których akcja rozgrywa się na Saskiej Kępie, gdzie sama mieszka i skąd pochodzą jej przodkowie. Opublikowała dokumentalną książkę Dziewiętnastoletni marynarz – zbiór listów ze Szkoły Morskiej w Tczewie pisanych przez jej stryjecznego dziadka Zbigniewa Piekarskiego, a także do spółki z nieżyjącym ojcem Maciejem Piekarskim książkę poświęconą zagładzie Zamojszczyzny pt. „Syn dwóch matek”.

REKLAMA