REKLAMA

6. Zimowy Narodowy

24.11.201819.02.2019

PGE Narodowy (d. Stadion Narodowy)

WarszawaAl. Księcia Poniatowskiego J. 1
bilety od 14 zł

6. edycja Zimowego Narodowego, czyli 3 lodowiska, górka lodowa, curling, skatepark, Disco Lodowisko, Poranki dla Dzieci i inne atrakcje już od 24 listopada do 19 lutego na Zimowym Narodowym w Warszawie!

Pierwsza edycja Zimowego Narodowego odbyła się na początku roku 2014 i biła rekordy popularności! W ciągu 47 dni PGE Narodowy odwiedziło ponad 105 tysięcy gości. Jazda na łyżwach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród warszawiaków, jak i gości z innych części Polski. Podczas kolejnej, organizatorzy Zimowego Narodowego - Testa Communications i PGE Narodowy, również zaskoczyli gości rozmachem projektu. Zimowy Narodowy odwiedziło 500 tysięcy osób przez 114 dni trwania projektu.

II edycja Zimowego Narodowego to spektakularne zimowe miasteczko na Stadionie Narodowym w Warszawie – 3 lodowiska, ice bistro, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach w dwóch wysokościach: 6- i 9,5-metrowa.

Zimowy Narodowy to również międzynarodowe show na lodzie - Kings on Ice, które odbyło się 28 lutego, nauka jazdy na łyżwach, poranki dla maluchów z profesjonalnymi trenerami i animatorami z firmy Ice&Fun, disco lodowisko prowadzone przez Lady Ninę z 4FUN.tv, skatepark, warsztaty, rolki, a także Warszawski Jarmark Świąteczny.

REKLAMA