REKLAMA

Wielka Fabryka Elfów Eliksiry Świętego Mikołaja

24.1122.12.2018

PGE Narodowy (d. Stadion Narodowy)

WarszawaAl. Księcia Poniatowskiego J. 1
bilety od 50 zł

Już po raz trzeci, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 24 listopada – 22 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki.
Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom stworzyć Eliksir Świętego Mikołaja.
Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami.
Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem.
Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!

Na początku wizyty dzieci biorą udział w przedstawieniu, podczas którego dowiadują się, że Mikołaj wypił przypadkowo Eliksir Antyświąteczny. Nie ma ochoty na rozdawanie prezentów i odwołuje Święta. Dzieci pod opieką Elfów Przewodników, w około 13 osobowych grupach wyruszają w podróż po Wielkiej Fabryce w celu odnalezienia składników eliksiru świątecznego nastroju. W trakcie zabawy dzieci będą odnajdywały poszczególne składniki, aby na końcu zabawy stworzyć Eliksir i odczarować Świętego Mikołaja.
Podczas wizyty u Mikołaja, każde dzieci będą miały okazję podzielić się swoimi świątecznymi marzeniami. Każde dziecko otrzyma Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z motywem Fabryki.

Wielka Fabryka Elfów zlokalizowana jest na PGE Narodowym.
Zabawa potrwa niemal 2,5 godziny.
Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach.

zobacz także

REKLAMA