REKLAMA

Żarcie Na Kółkach: Festiwal Food Trucków, 5.Mistrzostwa Burgerowe, Warszawska Pyza

18.0819.08.2018

Błonia Stadionu Narodowego

WarszawaAl. Zieleniecka
WSTĘP WOLNY

18 i 19 sierpnia pod PGE Narodowym odbędzie się wakacyjny Festiwal Food Trucków połączony z 5. edycją Mistrzostw Burgerowych.

100 najpyszniejszych food trucków z całej Polski ponownie zjedzie pod PGE Narodowy, by zaspokoić apetyt wszystkich łakomczuchów. Zmotoryzowane restauracje serwować będą klasyki streetfoodu w najlepszym wydaniu - burgery, zapiekanki, frytki czy hot-dogi oraz dania z najodleglejszych zakątków świata - Azji czy Ameryki Południowej. Nie zabraknie dań wegetariańskich i wegańskich oraz wszelkich słodkości. Wszystko takie pyszne, że aż palce lizać!

20-stka z przybyłych wystawców serwować będzie burgery i powalczy o tytuł Mistrza Burgerowego. Już po raz piąty drużyny sędziowskie złożone z dziennikarzy, blogerów i postaci ze świata kulinarnego, wybiorą najlepszą mobilną burgerownię roku.

W tym roku już po raz 5. „Gazeta Wyborcza Stołeczna” przyzna tytuł Warszawskiej Pyzy - nagrody dla najlepszego warszawskiego ulicznego jedzenia. W plebiscycie wezmą udział wytypowane przez Was food trucki, bary, uliczne okienka - miejsca proponujące szybkie, wygodne w konsumpcji i pyszne dania. 19 sierpnia na błoniach PGE Narodowego zwycięzcy (jeden wybrany przez jury, a drugi przez internautów) otrzymają pamiątkowe dyplomy.

zdjęcia

Żarcie na Kółkach
Żarcie na Kółkach

zobacz także

REKLAMA