REKLAMA

World Class Cocktail Festival

06.0617.06.2018

Plac Defilad

WarszawaPl. Defilad 1
bilety od 29 zł

Ideą zespołu i współtwórców (barów i restauracji, Partnerów, Patronów, instytucji wspierających wydarzenie) World Class Cocktail Festival jest promocja oraz wspieranie rozwoju polskiej sceny koktajlowej poprzez cykliczne, konsekwentne przybliżanie jej działalności Gościom festiwalu. Naszym celem jest zarówno zbliżanie Gości do barów i restauracji, jak i lokali do Gości. Chcemy przełamywać bariery, które wstrzymują Gości przed częstym spędzaniem czasu w barach i restauracjach. World Class Cocktail Festival to niepowtarzalna okazja na poznanie najlepszych barów i restauracji w ich festiwalowym, popisowym wydaniu.

World Class Cocktail Festival odbywa się w ponad 11 miastach w 9 regionach w kraju:
Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Silesia, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław.

Bary i restauracje biorące udział w festiwalu są starannie selekcjonowane w oparciu o wysoką jakość obsługi barmańskiej, kuchni i produktów, poziom autorskiego menu, poziom obsługi kelnerskiej (restauracje nieposiadające obsługi kelnerskiej nie biorą udziału w festiwalu) i spełniają warunek niesieciowości.

Koktajlową ucztę dla podniebienia w ramach Cocktail Festival zwieńczy finał zawodów barmańskich World Class Poland 2018 w Warszawie 17 czerwca w Klubokawiarnia Miłość. Zobacz na żywo finałowe zmagania 12 najlepszych barmanów o przepustkę na globalne zawody w Berlinie.

W programie:
- dwie finałowe konkurencje konkursu World Class Poland 2018
- specjalne strefy koktajlowe z atrakcjami dla Gości
- pyszne koktajle spod znaku World Class.

zdjęcia

Koktajl z Shoku
Koktajl z Shoku

zobacz także

REKLAMA