REKLAMA

Nie ma kodu nie ma wyniku, czyli parkrun Warszawa-Praga #239

06.01.2018, godz: 09.00

Park Skaryszewski

WarszawaAl. Zieleniecka
WSTĘP WOLNY

Nowy rok, nowe postanowienia, nowe cele do spełnienia! Niewątpliwie dla nas biegaczy nowy rok oznacza, że na nowo możemy odliczać dni do naszych ulubionych biegów (czyli dni do następnej soboty prawda? :) ) oraz powoli wdrażać plan biegowy na kolejny sezon.

A na parkrunie nowy rok rozpoczynamy pod hasłem: „NIE DLA BRAKÓW KODÓW!” Od dawien dawna na parkrunach na całym świecie panuje zasada „Nie ma kodu – nie ma wyniku”. My zawsze przymykaliśmy na to trochę oko, spisywaliśmy osoby bez kodu i dodawaliśmy je ręcznie do wyników. Niestety nasze dobre serce skutkuje coraz większą ilością osób bez kodu! Dlatego też, abyście lepiej pamiętali o swoich kodach każda pierwsza sobota miesiąca będzie sobotą bez tolerancji dla zapominalskich.

Parkrun Warszawa-Praga to darmowe, cykliczne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w Parku Skaryszewskim w każdą sobotę o 9:00. Udział w parkrun jest bezpłatny. Jedynym warunkiem u c z e s t n i c t w a jest dokonanie wcześniejszej rejestracji na stronie parkrun.pl

Do udziału w parkrun zachęcamy wszystkich, w tym rodziców biegających ze swoimi dziećmi, również w wózkach, biegaczy ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi jak również osoby uprawiające nordic walking!

zobacz także

REKLAMA