REKLAMA

150. parkrun Warszawa-Ursynów

13.01.2018, godz: 08.45

Park przy Bażantarni

WarszawaPrzy Bażantarni
WSTĘP WOLNY

Zapraszamy na #150 parkrun Ursynów, który odbędzie się w sobotę 13. stycznia 2018 r. o godzinie 9:00 rano w Parku Przy Bażantarni.

Biegi parkrun są zawsze bezpłatne i w pełni otwarte dla wszystkich chętnych. KAŻDY jest u nas mile widziany! Jeżeli jeszcze nie jesteś w stanie pokonać dystansu 5 km, możesz zacząć przygodę z parkrun od wolontariatu. U nas nikt nie jest ostatni - ponieważ zwykle mamy wolontariusza zamykającego stawkę, który zawsze pomoże i wesprze w razie potrzeby!

Weekend należy zawsze dobrze rozpocząć - najlepiej aktywnie, poprzez wspólne pokonanie pięciokilometrowej trasy parkrun, ocenianej jako jedną z najciekawszych z ponad tysiąca tras parkrun na całym świecie!

Spotkania parkrun to formuła biegania zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć biegową przygodę. Bez ograniczenia wieku i umiejętności. Zachęcamy do udziału rodziców biegających z dziećmi, wózkami, jak również właścicieli z czworonożnymi przyjaciółmi! Trasę parkrun możesz pokonać biegiem, truchtem, spacerem - jak wolisz!

Jeśli będzie to Twój pierwszy parkrun, pamiętaj o rejestracji.

zobacz także

REKLAMA