REKLAMA

Co Jest Grane 24 Festival 2018

15.0616.06.2018

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

WarszawaJazdów 2
kup bilet
bilety od 69 zł

Koncerty najlepszych polskich zespołów, spotkania z artystami, warsztaty dla dzieci, pokazy filmów i inne atrakcje - taki jest właśnie miejski festiwal kulturalny Co Jest Grane 24.

Wystąpią:

BrodkaMonika Brodka zagra materiał m.in. ze swojej ostatniej płyty „Clashes” (kto widział choć kilka jej występów, wie, że mają osobną dramaturgię, zmieniają się, ewoluują).

KortezKortez przedstawi kompozycje z wydanej jesienią płyty „Mój dom”.

Krzysztof Zalewski śpiewa Niemena - projekt „Zalewski śpiewa Niemena” powstał w ramach Motywu Niemen  festiwalu w Jarocinie i był jego ogromnym sukcesem. Krzysztof Zalewski wykona kultowe utwory znane i mniej znane w nowej interesującej odsłonie. 

Rosalie. - śmiało łączy r'n'b rodem z lat 90. z hip-hopem i elektroniką. Na festiwalu zaprezentuje materiał z ciepło przyjętej debiutanckiej płyty "Flashback". 

Organek- to jeden z największych fenomenów polskiej sceny rockowej ostatnich lat i nie tylko. Rock'n'rollowy hultaj o duszy dzikiego zwierzęcia, z wrażliwym sercem i pasją na wierzchu.

L.U.C. z projektem "Good L.U.C.K" - Muzyk, raper, artysta o wielu talentach. Na festiwalu zaprezentuje materiał z płyty "Good L.U.C.K" - tym razem punktem wyjścia jest świat filmu.

Król - Błażej Król wystąpi na festiwalu z najnowszym albumem "Przewijanie na podglądzie".

niXes - to nowatorski projekt wokalistki i kompozytorki Ani Rusowicz, nawiązujący stylistyką do klimatów neo-hippie. Połączenie elektroniki z elementami rocka psychodelicznego powodują unikatowość i oryginalność tej muzyki nie tylko na rodzimym rynku muzycznym. 

Basia Wrońska - Barbara Wrońska zagra na Co Jest Grane 24 Festival 2018 ze swoim autorskim solowym materiałem z płyty "Dom z ognia". 

A jacy jeszcze artyści zagrają na Co Jest Grane 24 Festival? Kolejne ogłoszenia już wkrótce!!

Festiwalowiczów nakarmią i napoją najlepsze warszawskie knajpy i foodtrucki. Nie zabraknie miejsca na koce piknikowe i leżaki, a program festiwalu będzie wypełniony po brzegi do ostatniego koncertu. 

zdjęcia

Brodka
Kortez
Krzysztof Zalewski
Rosalie.
L.U.C (Łukasz Rostkowski) i Katarzyna Figura
Błażej Król
Ania Rusowicz
Basia Wrońska

zobacz także

czytaj także

REKLAMA