REKLAMA

Targi designu WZORY

16.1217.12.2017

Dom Braci Jabłkowskich

WarszawaBracka 25

Świąteczna edycja targów WZORY będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich szukających niepowtarzalnych, pięknych przedmiotów do domu i prezentów dla najbliższych. Podczas dwóch dni - 16 i 17 grudnia, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich zaprezentuje się ponad 200 producentów i projektantów polskiego designu. Wybrani przez nas wystawcy pokażą projekty mebli, ceramiki, tekstyliów, plakatów i domowych akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Wszystkich spóźnialskich i tych którzy szukają unikatowych prezentów zaprosimy do strefy na drugim piętrze - tutaj znajdziecie podarunki dla całej rodziny: naturalne kosmetyki, biżuterię, akcesoria i duży wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku.

W specjalnej strefie dziecięcej mnóstwo atrakcji dla maluchów!

W sobotę i niedzielę o 13.00, 14.00 i 15.00 przedstawienia dla dzieci:

Spotkanie z Małym Teatrem Ilustracji

Dla dzieci - niezwykle barwne spektakle Kamishibai z podkładem dźwiękowym granym na egzotycznej marimbie. Kamishibai (jap. kami – papier, shibai – teatr) to japońska technika opowiadania historii z wykorzystaniem ilustrowanych plansz zamkniętych w drewnianej skrzynce, jej historia sięga XII wieku.

O godzinie 12.00 w sobotę i w niedzielę Sieć Obywatelska Watchdog Polska, zaprasza na warsztat: „Dzieci ulepszają codzienność”. Najmłodsi zaprojektują przedmioty przyjazne dzieciom! Będzie dużo wycinania, rysowania, malowania, konstruowania i wymyślania.

O godzinie 16.00  w sobotę i w niedzielę Ania i Agnieszka z manufaktury SoFresh! poprowadzą warsztaty dla dzieci, na których pokażą jak z prostych, naturalnych składników samodzielnie przygotować kolorowe mydełka i balsamy do ust. W trakcie warsztatów dzieci będą miały okazję przekonać się jak pachną naturalne olejki, masła i do czego w manufakturze kosmetyków przydaje się wosk pszczeli.

Bazgrołaki przez cały dzień– warsztaty live printing dla dzieci i dorosłych.

Dzieci będą mogły wykonać niepowtarzalny nadruk na torbę, koszulkę lub plecak. Przy użyciu ciekawych szablonów dzieci zrobią niepowtarzalne nadruki przy użyciu metody termotransferu. Warsztaty dla dzieci i dorosłych w cenie 30zł za koszulkę lub 20zł za torbę lub plecak.

W sobotę na czwartym piętrze odbędzie się PROday vol.3 godz. 12 -16 spotkanie biznesowo - networkingowe dla dostawców i odbiorców z branży wnętrzarskiej i projektowej. od 12.00 odbędą się w jego ramach ciekawe wykłady:

12.00 - Łukasz Misiło - Otwarcie spotkania

12.30 - Justyna Kopeć (Blue Brand) - Ważne aspekty w budowaniu marki osobistej

13.00 - Iwone E. Gałecka ( Grupa Kreatywna bdb+) - Marketing relacji

13.30 - Kinga Konopko (Architekt Support) - Tajniki współpracy z architektem

14.15 - Agnieszka Gniotek ( Galeria Xanatu) - Kolekcjonowanie i inwestowanie w dzieła sztuki współczesnej

15.00 - dr Krystyna Łuczak-Surówka opowie nam o designie w czasie świąt.

zdjęcia

Lublin. Targi młodego designu Wzory w Browarze Perła
Lublin. Targi młodego designu Wzory w Browarze Perła
REKLAMA