REKLAMA

6. Festiwal Matematyki

30.11.2019, godz: 10.00

Agora S.A.

WarszawaCzerska 8/10
weź udział
WSTĘP WOLNY

Już 30 listopada w ramach akcji „Matematyka się liczy!” organizujemy 6. Festiwal Matematyki.
Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Gazety Wyborczej przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie. 

Festiwal Matematyki kierujemy do dzieci do 12 roku życia oraz ich rodziców, a także nauczycieli przedszkolnych i szkolnych. W tym roku hasłem przewodnim dla Festiwalu jest: NAUKA NAJMŁODSZYCH. 

Nauka matematyki od urodzenia? Coraz głośniej mówi się, że to klucz do sukcesu w dalszych latach rozwoju dziecka. Badania pokazują, że dzieci mają wrodzone zdolności matematyczne, dlatego warto je właściwie wspierać. Zaangażowanie rodziców w naukę matematyki maluchów nie musi być trudne – dzięki prostym ćwiczeniom można pomóc dzieciom oswoić się z królową nauk. Im wcześniej dziecko zacznie się uczyć, tym przyjemniejsze i łatwiejsze to dla niego będzie, a efekty staną się bardziej spektakularne. Nauka matematyki może być prosta jak nauka mówienia – dziecko instynktownie obserwuje zasady, które rządzą matematyką. 

 

Zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli. Dla każdego przygotujemy szereg niesamowitych atrakcji w postaci stoisk tematycznych i warsztatów.

Dla dzieci: będzie to świetna nauka poprzez zabawę, eksperymenty, zagadki i łamigłówki.
Dla rodziców i nauczycieli: inspiracja do tego, jak zachęcać i pomagać najmłodszym w nauce, poznanie nowych metod w dydaktyce, trendów, innych kierunków myślenia. 

Szczegółowy program już wkrótce na Wyborcza.pl/matematyka oraz na wydarzeniu na Facebooku

Przypominamy, jak było w zeszłym roku: http://wyborcza.pl/AkcjeSpecjalne/10,160474,24243094,matematyka-to-proste-zobaczcie-jak-wygladala-5-edycja-festiwalu.html

Prosimy o rezerwację konkretnej ilości biletów – w podziale na rodziców, nauczycieli oraz dzieci.
Zapisy na udział w warsztatach prowadzimy w dniu imprezy od godziny 9.30 na recepcji. Uwaga, ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Partner: mFundacja

Organizator: Gazeta Wyborcza

zdjęcia

6.Festiwal_matematyki
Festiwal Matematyki w siedzibie
Festiwal Matematyki w siedzibie
6.Festiwal_matematyki

zobacz także

REKLAMA