REKLAMA

5. Zimowy Narodowy 2017/2018

03.12.201704.03.2018

PGE Narodowy (d. Stadion Narodowy)

WarszawaAl. Księcia Poniatowskiego J. 1
bilety od 13 zł

2 grudnia rusza jubileuszowa 5. edycja Zimowego Narodowego! Na płytę PGE Narodowego powróci Zimowe Miasteczko, lodowiska, górka lodowa i wiele innych atrakcji, z kolei na parkingu podziemnym powstanie kryty skatepark.

W tym roku, ze względu na kalendarz meczów piłkarskich rozgrywanych na PGE Narodowym, Zimowy Narodowy rusza 2 grudnia. Powrócą stałe atrakcje, lodowiska, górka lodowa, curling, bumper cars, skatepark. Będzie też mnóstwo akcji specjalnych i imprez towarzyszących, a to wszystko z okazji 5 urodzin Zimowego Narodowego!
Tegoroczną nowością będzie kształt Zimowego Miasteczka, który z pewnością zaskoczy stałych bywalców lodowisk na PGE Narodowym. Będą atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Na wszystkich gości Zimowego Narodowego i Skateparku czeka sporo atrakcji i dodatkowych eventów. Organizatorzy zachęcają do śledzenia profilu Zimowego Narodowego na facebooku, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące projektu.

Zimowy Narodowy potrwa od 2 grudnia do początku marca.

Zimowy Narodowy został zauważony i doceniony na świecie dwiema prestiżowymi nagrodami, Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards. 25 września 2017 roku Zimowy Narodowy został również wyróżniony nagrodą za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2017. Konkurs ten został zorganizowany przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną.

zobacz także

REKLAMA