REKLAMA

Centrum Premier Czerska 8/10 Spotkanie z Danem Brownem

24.10.2017, godz: 19.00

Agora S.A.

WarszawaCzerska 8/10
bilety od 20 zł

24 października w Centrum Premier Czerska 8/10 gościć będziemy, Dana Browna!

Drodzy czytelnicy Dana Browna
Bilety na spotkanie z autorem "Kodu Leonarda da Vinci" już wyprzedane.
Zapraszamy na transmisję z wydarzenia. Czas: 24 października. Początek: 19.00. Miejsce: wyborcza.pl

 

Autor sześciu bestsellerów: Kodu Leonarda da Vinci (także w wersji dla młodszych czytelników!), Aniołów i demonów, Inferno, Zaginionego symbolu, Cyfrowej twierdzy i Zwodniczego punktu. Pisarz przyjedzie do Polski w związku z premierą powieści "Początek".

Partnerem spotkania Centrum Premier jest Wydawnictwo Sonia Draga.

http://www.soniadraga.pl/produkt/2627/thriller-i-sensacja.html

 

Dan Brown- współczesny pisarz amerykański z dorobkiem sześciu powieści. Bez wątpienia najpopularniejszy autor naszych czasów. Umiejętności łączenia teorii spiskowych z talentem do konstruowania skomplikowanych zagadek i intryg zjednały mu rzesze czytelników na skalę nieznaną dotąd we współczesnej literaturze. Jest autorem Cyfrowej twierdzyZwodniczego punktu, Zaginionego symbolu oraz zekranizowanych, Inferno, Aniołów i demonów i Kodu Leonarda da Vinci, okrzykniętego "thrillerem wszech czasów". Fenomen tego tytułu potwierdzają wydania w kilkudziesięciu językach i ponad 80 mln wydrukowanych egzemplarzy! Łączny nakład wszystkich wydanych tytułów przekroczył 170 milionów egzemplarzy.  Dan Brown jest absolwentem Amherst College i Phillips Exeter Academy, byłym wykładowcą literatury angielskiej i scenopisarstwa, a z zamiłowania muzykiem.

Spotkanie z pisarzem poprowadzą dziennikarze "Gazety Wyborczej" Agnieszka Kozak i  Michał Nogaś

Uwaga : Bilety i miejsca są nienumerowane. Zakup biletu gwarantuje miejsce na sali, nie gwarantuje jednak identycznej widoczności.

Na spotkaniu będzie mozliwosć zakupu ksiązki, jednak bez możliwości zdobycia autografu.

zdjęcia

Pisarz Dan Brown

zobacz także

REKLAMA