REKLAMA

Centrum Premier Czerska 8/10 Spotkanie z Danem Brownem

24.10.2017, godz: 19.00

Agora S.A.

WarszawaCzerska 8/10
bilety od 20 zł

24 października w Centrum Premier Czerska 8/10 gościć będziemy, Dana Browna!

Drodzy czytelnicy Dana Browna
Bilety na spotkanie z autorem "Kodu Leonarda da Vinci" już wyprzedane.
Zapraszamy na transmisję z wydarzenia. Czas: 24 października. Początek: 19.00. Miejsce: wyborcza.pl

 

Autor sześciu bestsellerów: Kodu Leonarda da Vinci (także w wersji dla młodszych czytelników!), Aniołów i demonów, Inferno, Zaginionego symbolu, Cyfrowej twierdzy i Zwodniczego punktu. Pisarz przyjedzie do Polski w związku z premierą powieści "Początek".

Partnerem spotkania Centrum Premier jest Wydawnictwo Sonia Draga.

http://www.soniadraga.pl/produkt/2627/thriller-i-sensacja.html

 

Dan Brown- współczesny pisarz amerykański z dorobkiem sześciu powieści. Bez wątpienia najpopularniejszy autor naszych czasów. Umiejętności łączenia teorii spiskowych z talentem do konstruowania skomplikowanych zagadek i intryg zjednały mu rzesze czytelników na skalę nieznaną dotąd we współczesnej literaturze. Jest autorem Cyfrowej twierdzyZwodniczego punktu, Zaginionego symbolu oraz zekranizowanych, Inferno, Aniołów i demonów i Kodu Leonarda da Vinci, okrzykniętego "thrillerem wszech czasów". Fenomen tego tytułu potwierdzają wydania w kilkudziesięciu językach i ponad 80 mln wydrukowanych egzemplarzy! Łączny nakład wszystkich wydanych tytułów przekroczył 170 milionów egzemplarzy.  Dan Brown jest absolwentem Amherst College i Phillips Exeter Academy, byłym wykładowcą literatury angielskiej i scenopisarstwa, a z zamiłowania muzykiem.

Spotkanie z pisarzem poprowadzą dziennikarze "Gazety Wyborczej" Agnieszka Kozak i  Michał Nogaś

Uwaga : Bilety i miejsca są nienumerowane. Zakup biletu gwarantuje miejsce na sali, nie gwarantuje jednak identycznej widoczności.

Na spotkaniu będzie mozliwosć zakupu ksiązki, jednak bez możliwości zdobycia autografu.

zdjęcia

Pisarz Dan Brown
REKLAMA