REKLAMA

POW. Ilustrowany atlas architektury Powiśla - premiera!

04.07.2017, godz: 18.30

Warszawa Powiśle

WarszawaLeona Kruczkowskiego 3B

Po SASie, ŻOLu, MOKu i OCHu przyszła pora na POW!
„POW. Ilustrowany atlas architektury Powiśla" to 60 mniej lub bardziej znanych obiektów, założeń architektonicznych, rzeźb i dekoracyjnych detali znajdujących się u stóp skarpy wiślanej, od Mostu Śląsko-Dąbrowskiego po Trasę Łazienkowską.

W POWie znajdziecie wielkomiejskie kamienice i miejskie wille, mosty, szkoły i siedziby ważnych instytucji, mozaiki i (płasko)rzeźby, budynki Kuryłowiczów, Szyllera, Gutta i wielu innych architektów, wybrane przez prof. Malgorzata Omilanowska i Katarzyna Uchowicz.

Każdy obiekt opatrzony jest ilustracją i opisem w języku polskim i angielskim. Prezentację poprzedza dwujęzyczny wstęp z zarysem historii dzielnicy.

Wtorek, 4 lipca:
* 18:30 // Warszawa Powiśle (ul. Kruczkowskiego 3b) - spotkanie z autorkami Małgorzatą Omilanowską i Katarzyną Uchowicz.

A do tego: książka w promocyjnej cenie (inne tytuły z serii również, w tym długo oczekiwany ŻOL!) + autografy + symboliczna lampka wina od naszych Gospodarzy

Sobota, 8 lipca:
* 11.00 // spacer architektoniczny z autorkami - Małgorzatą Omilanowską i Katarzyną Uchowicz, miejsce zbiórki: STOR (ul. Tamka 33). Tutaj również będzie mozna kupić książkę w promocyjnej cenie.

zobacz także

REKLAMA