REKLAMA

European VR Congress, druga edycja

23.0524.05.2017

Centrum Nauki Kopernik

WarszawaWybrzeże Kościuszkowskie 20
kup bilet
bilety od 655 zł

Gotowi na potężną dawkę ekscytujących wirtualnych wrażeń? 23-24 maja 2017 r. Centrum Nauki Kopernik ponownie stanie się miejscem wymiany wiedzy na temat technologii VR i poznawania najnowszych projektów ją wykorzystujących. 
European VR Congress jest nowoczesną i międzynarodową platformą wymiany wiedzy oraz doświadczeń, a także okazją, aby porozmawiać o nowych wyzwaniach, przed którymi stają nauka i biznes.

To również prezentacja najnowszego sprzętu do produkcji w wirtualnej rzeczywistości, możliwość zapoznania się z innowacyjnymi projektami powstałymi w tej technologii, a także szansa spotkania potencjalnych partnerów i nawiązania ciekawych relacji biznesowych. Kongres gościć będzie czołowych producentów sprzętu oraz twórców najbardziej innowacyjnych produkcji VR z Polski oraz z zagranicy

Wiosenna edycja kongresu będzie wzbogacona o rozszerzoną strefę VR Expo i bogatszą ofertę programową. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w prezentacjach praktyków i ekspertów w dziedzinie VR, panelach dyskusyjnych poświęconych rozwojowi branż VR/AR oraz warsztatach z praktycznego wykorzystania VR. W ramach VR Expo zostanie wydzielona strefa Startup Zone, w której będą prezentować się innowacyjne polskie i zagraniczne projekty. 

Pierwsza edycja European VR Congress odbyła się w dniach 3-4 listopada 2016 roku. W wydarzeniu zorganizowanym przez Konferencje Agora uczestniczyło ponad pół tysiąca osób. Kongres był miejscem wymiany wiedzy eksperckiej całego spektrum tematów – od budownictwa, architektury przez gry komputerowe, sztukę i marketing po psychologię oraz medycynę. Uczestnicy mogli przetestować m.in. najnowszą kamerę Ricoh Theta S, okulary Microsoft HoloLens, konsolę PlayStation VR i doświadczyć produkcji VR na 24 stoiskach VR Expo. 

Miejsce: Centrum Nauki Kopernik, Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa 
Czas: 23 -24 maja 10-17.30

wideo


zdjęcia

VR Congress 2016, CJG24
VR Congress 2016, CJG24

zobacz także

REKLAMA