REKLAMA

XIV Targi Franczyzy 2016

13.1015.10.2016

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

WarszawaPl. Defilad 1
bilety od 20 zł

Targi Franczyza w Warszawie to największe franczyzowe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej – 173 pomysły na biznes i 7 tys. potencjalnych franczyzobiorców.

Franczyza daje możliwość prowadzenia własnej firmy pod znaną marką, według sprawdzonej wiedzy, wypracowanej przez lata istnienia firmy franczyzowej na rynku. Dzięki temu biznes na licencji jest bezpieczniejszy w przeciwieństwie do niezależnej działalności i zwiększa szansę na sukces. Targi są okazją do nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych i porównania warunków współpracy licencyjnej. Impreza to także szansa na pogłębienie wiedzy biznesowej w trakcie wykładów na Forum Szkoleniowym. Praktycy biznesu i eksperci ds. franczyzy wyjaśnią jak wybrać biznes dla siebie, na co zwrócić uwagę w umowie franczyzowej – jakie nakłada prawa i obowiązki oraz ile można zarobić na franczyzie. Gościem specjalnym będzie Robert Moskwa, aktor i trener biznesu.

 

W Targach Franczyzy wezmą udział największe firmy z Polski i z zagranicy z kilkunastu branż – m.in. gastronomii (m.in. Burger King, Telepizza, Setka Bar, Bobby Burger), branży spożywczej (m.in. Carrefour, Intermarché, E.Leclerc), „dom i ogród” (m.in. Duka, Bricomarché), odzieżowej (m.in. Vistula, Wólczanka), bankowej (m.in. Alior Bank, Getin Bank) usług dla biznesu (m.in. Tax Care) i klientów indywidualnych (m.in. Ziebart), jubilerskiej (m.in. W.Kruk, Yes), z branży nieruchomości (m.in. Metrohouse, Re/Max Polska) i wielu innych.  

zdjęcia

XIV Targi Franczyzy 2016
XIV Targi Franczyzy 2016
XIV Targi Franczyzy 2016
XIV Targi Franczyzy 2016
XIV Targi Franczyzy 2016
REKLAMA