REKLAMA

European VR Congress 2016

03.1104.11.2016

Centrum Konferencyjne Kopernik w Centrum Nauki Kopernik

WarszawaWybrzeże Kościuszkowskie 20

European VR Congress to pierwsze spotkanie na tę skalę organizowane w Polsce, poświęcone błyskawicznie rozwijającej się technologii wirtualnej rzeczywistości. Kongres gościć będzie czołowych producentów sprzętu oraz twórców najbardziej innowacyjnych produkcji VR z Polski oraz z zagranicy. Podczas kilkunastu paneli goście wydarzenia będą mogli od ekspertów i jednocześnie praktyków tej branży, mających na koncie liczne projekty, usłyszeć, jakie wyzwania wraz z nadejściem wirtualnej rzeczywistości czekają branżę filmową, reklamową czy media. Jak dziś technologia ta wpływa na przemysł rozrywkowy? Jak w przyszłości VR zrewolucjonizuje sposób, w jaki robimy zakupy? Jak wykorzystać VR dla marketingu firm? W trakcie kongresu nie zabraknie też okazji do spotkań z twórcami VR, wymiany doświadczeń i oczywiście do networkingu. 

Virtual Reality, czyli wirtualna rzeczywistość - okrzyknięta technologią przyszłości, już teraz ma szerokie zastosowanie w dziedzinie użytkowej i rozrywkowej. Korzystają z niej największe firmy medialne, międzynarodowe koncerny czy lokalne organizacje pozarządowe. I niemal codziennie dowiadujemy się o powstaniu w Polsce i na świecie kolejnych innowacyjnych rozwiązań VR.

Co kilka tygodni media obiegają wieści o pojawieniu się na rynku coraz to nowszego oprogramowania i sprzętu do tworzenia produkcji 360 stopni i zanurzania się w wirtualnej rzeczywistości.

Czas więc zadać sobie pytanie, czy VR już wkrótce wkroczy do niemal każdej dziedziny naszego życia? Czy zdominuje rozrywkę i edukację? Czy VR to przyszłość medycyny, turystyki, motoryzacji i mediów? Jeśli tak, to jak ta przyszłość będzie wyglądać? Zastanowimy się nad tym wspólnie w gronie ekspertów w tym obszarze. Warto to zrobić, bo to przyszłość, która już się zaczęła.

Godziny trwania European VR Congress 2016

03.11 - od 9:00 do 18:00 
04.11 - od 9:00 do 16:45 

 

REKLAMA