REKLAMA

Noc Wieżowców 2018 - Wystawa Zdjęć Finalistów Konkursu

02.1231.12.2018

Kawiarnia #TAG

WarszawaProsta 53
WSTĘP WOLNY

#NocWiezowców2018 za nami. Wspomnienia tej imprezy na zawsze zostaną w naszej pamięci i internecie. Wybraliśmy najlepsze zdjęcia wykonane podczas wydarzenia, które będziecie mogli podziwiać w Kawiarnia #TAG już od 2 grudnia. Wszystkie 12 wspaniałych i nietypowych fotografii Warszawy będzie zdobiło wnętrza kawiarni przez cały miesiąc, do końca 2018 roku.

Dodatkowo po wystawie zdjęcia zostaną przekazane na licytację wspierającą tegoroczną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Spytacie - co to Noc Wieżowców? To najprawdopodobniej jedyne takie na świecie wydarzenie dla pasjonatów fotografowania, podziwiania panoram z najwyższego poziomu, fanów odwiedzania miejsc, które na co dzień są niedostępne oraz oczywiście miłośników Warszawy ? W tym roku w trzeciej edycji wzięło udział prawie 3 tys. osób ? Partnerem wydarzenia był Cushman & Wakefield Poland.

Zapraszamy raz jeszcze wszystkich serdecznie! Mamy nadzieję, że do zobaczenia na wystawie i... na kolejnej edycji Nocy Wieżowców.
Redakcja Nowa Warszawa

Kawiarnia #TAG to unikalne miejsce dla internetowych twórców. #tag jest miejscem przyjaznym influencerom, biznesowi, modzie i wszystkim inicjatywom skupionym wokół cyfrowych treści. Dzięki kilku strefom wystroju wnętrza każdy może znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce do pracy, spotkań czy też relaksu. Spotkaniom w #tagu towarzyszy aromatyczna kawa oraz pyszne ciasta. Dodatkowo w kawiarni organizowane są liczne spotkania i warsztaty kierowane do cyfrowych twórców.

REKLAMA