REKLAMA

Teen-Age z instalacją hash2ash

16.12.201728.01.2018

Państwowe Muzeum Etnograficzne

WarszawaKredytowa 1
bilety od 20 zł

Projekt „TEENS LOVE DESIGN 2017_Młodzieżowy Sektor Kreatywny” był realizowany przez Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie w partnerstwie ze szczecińską Fundacją ARTmosphere (Kids Love Design) dzięki dofinansowaniu z pierwszej edycji programu „Rozwój sektorów kreatywnych” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz dotacji Samorządu Województwa Mazowieckiego.
W ramach projektu odbyły się w Warszawie warsztaty kreatywne z udziałem ekspertów z różnych dziedzin designu - nowe technologie, film, moda, jedzenie adresowane do nastolatków. W projekcie brała również udział grupa młodzieży z Zakładu Poprawczego w Studzieńcu. Proces twórczy był poddany superwizji Biuro Badań Społecznych Question Mark. Równolegle podjęto działania sieciujące w Grecji z młodzieżą grecką i polską dzięki współpracy z Zespół Szkół im. Zygmunta Mineyki przy Ambasadzie RP w Atenach oraz Liceum Plastycznym w Heraklionie.

Planowanym efektem projektu będzie prezentacja wystawy TEEN-AGE z działaniami artystycznymi w Atenach na Festiwalu Athens Digital Arts Festival

zobacz także

REKLAMA