REKLAMA

Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa

Galeria Millenium Plaza

WarszawaAl. Jerozolimskie 123a
bilety od 25 zł

Unikalne doznanie… wyjątkowa, interaktywna wyprawa w świat CAŁKOWITEJ CIEMNOŚCI… Wypróbuj możliwość przetrwania w świecie pozbawionym wzroku, za pomocą którego odbieramy najwięcej informacji. Wytęż wrażliwość. Wyostrz pozostałe zmysły… Poznaj możliwości ukryte w dotyku, dźwięku, zapachu… Poczuj inną perspektywę. Na tej wystawie osoby niewidome lub niedowidzące zabiorą Cię w PODRÓŻ, KTÓRA ZMIENI TWOJE ŻYCIE… W ciągu jednego dnia…

Niewidzialna Wystawa jest projektem kulturalno-edukacyjno-społecznym, mającym za zadanie zbliżenie perspektywy postrzegania świata przez osoby niewidome i słabowidzące poprzez doświadczenie sytuacji z tym związanych. Jednocześnie NW to miejsce, w którym niewidomi i słabowidzący uczą, w jaki sposób bezpiecznie pomagać osobom z dysfunkcją wzroku.

Zwiedzanie wystawy składa się z dwóch części – „widzialnej” i „niewidzialnej”. Na całość zwiedzania Zwiedzający powinien zarezerwować sobie maksymalnie 75 minut.

Dzieci – informujemy, iż zwiedzanie Niewidzialnej Wystawy zasadniczo przeznaczone jest dla dzieci od 8 roku życia ze względu na uzasadnione podejrzenie lęku dziecka, jak i braku odpowiedniej komunikacji w sytuacji szczególnej, jaką jest absolutna ciemność – a co za tym idzie – braku możliwości zapewnienia bezpieczeństwa.

Godziny: Pn.-Pt. 10-20 (Ostatnia grupa wchodzi o 19.00) – w okresie wakacyjnym (od 1 lipca do 15 września) Niewidzialna Wystawa czynna od 12.00
Sob., Nd. 10-20 (Ostatnia grupa wchodzi o 19.00).

REKLAMA