REKLAMA

Rock In Summer w Amfiteatrze Parku Sowińskiego

15.08.2018, godz: 15.45

Amfiteatr Park Sowińskiego

WarszawaElekcyjna 17
bilety od 159 zł

wykonawcy

Cigarettes After Sex
Welshly Arms
Sonbird
BØRNS
Nothing But Thieves

Rock In Summer powraca. Po trzyletniej przerwie letni festiwal wraca do Parku Sowińskiego. Tegoroczna edycja odbędzie się 15 sierpnia. Na Rock In Summer 2018 zagrają: Nothing But Thieves, Cigarettes After Sex, Borns, Welshly Arms i Sonbird.

Nothing But Thieves to brytyjski zespół, który na fali popularności wyprzedał wszystkie dotychczasowe koncerty w naszym kraju. Dotychczasowe występy Nothing But Thieves przyniosły im renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie. Zostali ulubieńcami polskiej publiczności, przed którą występowali już wielokrotnie, m.in. w Warszawie i Krakowie.

Cigarettes After Sex to ambient-popowa grupa, powstała w El Paso w Teksasie w 2008 roku. W ich twórczości słychać echa Cocteau Twins, Red House Painters czy Julee Cruise. Aktualnie muzycy mieszkają i tworzą w Nowym Jorku.

BØRNS to 24-letni muzyk pochodzący z Michigan. Jak mówi sam BØRNS, mieszkając w Nowym Jorku tworzył utwory melancholijne, nostalgiczne, a Los Angeles zmienił jego kierunek twórczości. W 2012 roku zadebiutował EP-ką "A Dream Between".

Welshly Arms podbili serca słuchaczy za sprawą singla „Legendary”. Sześcioosobowy zespół z Cleveland świetnie łączy alternatywny i garażowy rock spod znaku The Black Keys czy Jacka White’a z brzmieniami bluesowymi i gospel.

Zespół SONBIRD tworzy czwórka przyjaciół z Żywca, którzy mimo młodego wieku trafnie potrafią opowiadać o emocjach i przekładać je na muzykę.

wideo


zdjęcia

Nothing But Thieves
BORNS
Welshly Arms

zobacz także

REKLAMA