REKLAMA

Chopin Salon: Wojciech Świętoński

04.01.2018, godz: 19.30

Chopin Salon / Boutique Bed & Breakfast

WarszawaSmolna 14/6
bilety od 50 zł

wykonawcy

Wojciech Świętoński
Chopin Salon

Salon Chopina to miejsce wyjątkowe, znajdujące się w przedwojennej kamienicy na ul. Smolnej 14 w Warszawie. Nasi wybitni artyści prezentują wybrane dzieła Fryderyka Chopina, zasiadając przy fortepianie Steinway & Sons.

Codziennie wieczorem zapraszamy na koncerty fortepianowe, które rozpoczynają się o godz.19:30. Razem z Wami chcemy zmienić Warszawę w miasto muzyki, dlatego czekamy na Was każdego wieczoru.

Wojciech Świętoński:
Pianista; ur. 23 lutego 1984. W roku 2008 ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Bronisławy Kawalli. Kameralistykę fortepianową studiował pod kierunkiem prof. Jerzego Marchwińskiego. Następnie ukończył studia podyplomowe u prof. Macieja Paderewskiego i prof. Krystyny Borucińskiej oraz Studium Pieśni. Wcześniej pobierał lekcje u profesorów z Konserwatorium Moskiewskiego (prof. Viera Nossina oraz prof. Alexei Skavronskiy). Był uczestnikiem elitarnego Kursu mistrzowskiego Maestro Ivo Pogorelicha. Pozostając z nim w stałym kontakcie, nieustanie czerpie inspiracje z licznych wskazówek artysty.

zobacz także

REKLAMA