REKLAMA

UnderSound x Funkasanki x Ships Went South x Krochmal

09.01.2018, godz: 19.00

SGH Szkoła Główna Handlowa bud. G

WarszawaAl. Niepodległości 162
WSTĘP WOLNY

wykonawcy

Krochmal
Ships Went South
Funkasanki

Rozkręcamy muzyczne podziemie w SGH!

CO: koncert w SGH
KTO: Funkasanki x Ships Went South x Krochmal
GDZIE: bud. G SGH, Sala Kolumnowa
KIEDY: 9 stycznia o 19:00

Zapraszamy Was na drugą edycję koncertów z cyklu UNDERSOUND z ramienia Zrzeszenia Studentów Polskich SGH, który odbędzie się we wtorek 9 stycznia w Sali Kolumnowej w podziemiach budynku G SGH.

Wystąpią:
Funkasanki to duet powstały w 2015 w Polsce wschodniej, obecnie tworzący w Warszawie. Ich muzyka balansuje pomiędzy różnymi gatunkami muzycznymi – od popu, przez muzykę alternatywną, aż po szeroko pojętą elektronikę. Duet od początku istnienia zagrał już kilkadziesiąt koncertów m.in. w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Koszalinie, Białymstoku, a klubowa trasa koncertowa w 2016 spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony publiczności.

Ships Went South to warszawski kwartet indie-rockowy założony w 2016 roku. Melodyjny wokal, przestrzenne i zgrane gitary, punktowy groove basowo-perkusyjnego tandemu – to ich wyróżniki. Łączą inspirację brytyjskim indie z przebłyskami wielu innych gatunków. Usłyszymy zarówno elementy post-rocka, jak i subtelne wpływy funku.

Krochmal to garażowy duet stworzony przez adeptów współczesnego post punku o stonerowym zabarwieniu. Głośna relacja gitary z perkusją.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

zobacz także

REKLAMA