REKLAMA

Klasz Ov The Sejtans XIII

06.01.2018, godz: 18.00

Klub Proxima w Warszawie

WarszawaŻwirki i Wigury 99a
bilety od 30 zł

wykonawcy

Fiasko
Rosk
Carnal
Leash Eye

Odpalamy XIII edycję Klasz Ov The Sejtans!
Koncerty w ramach KLASZ Ov THE SEJTANS są organizowane przez zespół LEASH EYE i wpisały się już na stałe w koncertowy krajobraz Warszawy.
Od samego początku główną ideą tych muzycznych spotkań była promocja warszawskiej sceny rockandrollowej i metalowej a cechą charakterystyczną zróżnicowany lineup.
To już trzynasta edycja tego mini festiwalu i jednocześnie pierwsza, która odbędzie się w Klubie Proxima (ul Żwirki i Wigury 99a)
Otwarcie bram godz. 18.00

Line Up:
Leash Eye
Carnal
FIASKO
ROSK

LEASH EYE - połączenie nowoczesności z klasyką hard rocka i metalu. To jak muzyka Deep Purple na sterydach, z dozą mieszaniny stoner i southern oraz brzmienia silnika wielkiej ciężarówki. W dorobku trzy longplaye, w tym ostatni Hard Truckin' Rock wydany we wrześniu 2013.

CARNAL - to zespół zdecydowanie wyróżniający się na tle polskiej sceny metalowej. Ciężko go bowiem wrzucić do tego samego worka, co setki rodzimych kapel. Powstali w 1999 roku i od samego początku koncentrują się na surowości, rytmie, ale również melodyjności i klimacie przy tworzeniu muzyki.

FIASKO - to eksperyment muzyczny powstały na zgliszczach metalowej formacji So I Scream, która po wydaniu dwóch płyt i zagraniu kilkudziesięciu koncertów, skonała na deskach stołecznej Progresji pod koniec 2010 roku.

ROSK - postmetalowe dziecko stolicy, poruszające się również w klimatach ambient i ritual. Autorzy albumu Miasma wydanego w tym roku.

zobacz także

REKLAMA