REKLAMA

Karnet na sobotę

11.11.2017, godz: 18.00

Grizzly Gin Bar

WarszawaPoznańska 10
kup bilet
bilety od 49 zł

wykonawcy

Natalia Nykiel
Bovska
Last Blush
Pola Rise
Piotr Zioła
Lion Shepherd
L.Stadt
The Fruitcakes
Decadent Fun Club
Pink Freud

Elektronicznie i kobieco na Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane 24

Ostatnią gwiazdą sobotniego koncertu w warszawskim Grizzly Barze będzie Natalia Nykiel! Drugi album Natalii Nykiel „Discordia” ukazuje się po trzech latach od debiutanckiego „Lupus Electro” (Złota Płyta za Album, Diamentowe Płyty za single „Bądź duży” i „Error”). W tym czasie artystka wypracowała sobie status jednej z najbardziej szanowanych polskich  artystek. Za produkcję drugiego albumu ponownie w całości odpowiedzialny był Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia. Artystka jest także w dużej części odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty. Do współpracy zaprosiła także takich artystów jak Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski.Sobotni koncert w warszawskim Grizzly Barze to gratka dla fanów muzyki elektronicznej. Usłyszymy zespoły zarówno nowe jak i takie, które od kilku lat z powodzeniem rozwijają swoją muzyczną działalność. W Grizzly Barze sprawdzimy jak na scenie sprawdza się Bovska, która za singiel „Kaktus” otrzymała Złotą Płytę a w marcu tego roku wydała swój drugi autorski album „Pysk”.  Zagra ją debiutanci Last Blush, których repertuar obejmuje zarówno masywne utwory, pełne agresywnych syntezatorów, jak również bardziej spokojne nastrojowe kompozycje nawiązujące do dream-pop. Zagra Pola Rise, autorka tekstów i kompozytorka, debiutując w 2015 roku wydawnictwem “The Power of Coincidence” zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną.

Wykonawcy:

Godz. 19 Bovska

Godz. 20 Last Blush 

Godz. 20.45 Pola Rise

Godz. 22 Natalia Nykiel

Punkowo, rockowo i alternatywnie na Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane 24.

Sobotnie koncerty targowe w Teatrze Studio będą gratką dla fanów gitarowych brzmień i nie tylko.

Zagrają zespoły, których twórczość warto poznać ze względu na ich najnowsze dokonania i nie tylko. Na deskach Teatru Studio będzie można sprawdzić jak koncertowo sprawdza się jedna z najlepiej przyjętych w ostatnich miesiącach przez polską prasę muzyczną ostatnia płyta łódzkiego zespołu L.Stadt, obecnie proponujący bardziej stonowaną twórczość, niż w poprzednich latach. Nie zabraknie mocnych gitar za sprawą Lion Sheppard, którzy w tym roku wydali swój drugi album.

Dla fanów połączenia gitar i elektroniki zagrają debiutanci, którzy nową falę mają w małym palcu, mroczniejsi ale i zaskakujący Decadent Fun Club. Rock’n’rollowego ognia dodadzą młodzi The Fruitcakes, o których jest coraz głośniej w mediach i nie tylko, a na zakończenie wisienką na torcie będzie Piotr Zioła. Ma tylko jedną płytę na koncie, jest jednym z najbardziej uznanych wokalistów młodszego pokolenia. I choć jego muzyka to połączenie rocka, bluesa i soulu, Piotr nie stroni również od elektroniki. A jak tym razem zabrzmi na żywo? Przekonamy się już wkrótce podczas koncertu na Targach.

A tuż po tej potężnej dawce energii, na scenie pojawią się wyjadacze polskiej sceny muzycznej w punkowej odsłonie.

Dziesięć lat temu ukazała się rewolucyjna i rewelacyjna płyta "Punk Freud", na której Wojciech Mazolewski ze swoim zespołem Pink Freud w zupełnie niezwykły sposób połączył punk i jazz. Dziś przypomina, jak powstawał ten materiał. 
To ma być nie tylko przypomnienie muzyki z albumu, ale także hołd dla polskiego punka. Dlatego zaprosili gości specjalnych: Tomka Lipińskiego, Roberta Brylewskiego, Roberta Materę, Alka Koreckiego.

Wykonawcy:

Godz. 18.30 Lion Shepherd

Godz. 19.15 L.Stadt 

Godz. 20 Decadent Fun Club

Godz. 20.45 The Fruitcakes

Godz. 21.30 Piotr Zioła

wideo


zdjęcia

Pola Rise
Bovska wystąpi na Olsztyn Green Festivalu w niedzielę, 13 sierpnia

zobacz także

czytaj także

REKLAMA