REKLAMA

Sohn w Palladium

09.05.2018, godz: 20.00

Klub Palladium

WarszawaZłota 9
bilety od 89 zł

wykonawcy

Sohn

Sohn wystąpi 9 maja w warszawskim Palladium.

Sohn to przede wszystkim multiinstrumentalista i producent. Już pierwszy singel ("The Wheel" z 2012 roku) przyniósł mu uznanie i zainteresowanie portali takich jak Pitchfork i The Fader. Dzięki debiutanckiemu albumowi "Tremors", SOHN stał się jednym z najbardziej ekscytujących artystów sceny elektronicznej.

Od chwili debiutu w 2010 roku porusza się na styku niezależnego R&B, popowej ballady i wrażliwej elektroniki. Dla kultowej wytwórni 4AD nagrał dwa dobrze przyjęte albumy - "Tremors" z 2014 roku i tegoroczny "Rennen".

Muzycznie Sohn postanowił być powściągliwy w kwestii produkcji, ograniczając utwory do trzech podstawowych elementów. Jego celem było znalezienie głównych elementów kompozycji i upewnienie się, że nagrywa tylko najmocniejszy materiał, który obroni się sam, bez magii studia nagraniowego.

- Bardzo starałem się, aby nie "przeprodukować" piosenek i nie zrobić ich w sposób zbyt skomplikowany - przyznał. - A myślę, że miałem do tego tendencję w przeszłości. Do budowania brzmień z wielu warstw. Teraz przekonywałem sam siebie, by dodawać tylko trzy elementy, które sprawią, że będę pewny, że dana piosenka jest wystarczająco dobra sama w sobie.

wideo


zdjęcia

Sohn

zobacz także

REKLAMA