REKLAMA

Milky Chance w Progresji

29.11.2017, godz: 20.00

Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage)

WarszawaFort Wola 22
bilety od 89 zł

wykonawcy

Milky Chance

Milky Chance, niemiecka grupa, która popularność zdobyła dzięki przebojowi „Stolen Dance” wystąpi 29 listopada w Progresji z nowym materiałem.

Milky Chance to pochodzący z Niemiec popowo – alternatywny duet. Clemens Rehbein i Philipp Dausch rozpoczęli swoją przygodę z muzyką w szkole średniej, gdzie pisali teksty utworów, a w 2013 roku wydali samodzielnie pierwszy album “Sadnecessary”, który został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i krytyków.

Singiel “Stolen Dance”, który obecnie szczyci się niemal 300 milionami wyświetleń na YouTube, potwierdził sukces duetu. Wyprzedana trasa po Europie, którą zespół ogłaszał tylko i wyłącznie na swoim Facebooku, to kolejne osiągnięcie muzyków. W Polsce “Stolen Dance” osiągnął status najczęściej granego w radiach utworu 2014 roku.

Milky Chance nie poprzestali na jednym przeboju. Kolejny , “Down by the river”, również nawiązuje do alternatywnego folku, który dominuje w albumie duetu. Na nadchodzącej trasie „The Blossom Tour 2017” grupa zaprezentuje materiał z najnowszej płyty, która premierę miała 17 marca tego roku. Album promuje singiel „Cocoon”.

wideo


REKLAMA