REKLAMA

Harry Potter i Komnata Tajemnic na Torwarze

18.10.2017, godz: 18.00

Centralny Ośrodek Sportu Hala Torwar

WarszawaŁazienkowska 6a
bilety od 90 zł

wykonawcy

Sinfonietta Cracovia

Koncerty symfoniczne do filmów o Harry’m Potterze wracają do Polski z drugą częścią: Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert. Koncert odbędzie się 18 października na warszawskim Torwarze.

Niezapomnianą ścieżkę autorstwa Johna Williamsa w całości wykona Sinfonietta Cracovia. Widzowie będą mogli od nowa przeżyć magię filmu, oglądając go na wielkim, 480 calowym ekranie HD. Koncerty są częścią światowego tournee, stworzonego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products. 

W “Harry Potter i Komnata Tajemnic” na początku drugiego roku w szkole czarodziejów walczą nawet drzewa, latają samochody, a przed niebezpieczeństwem ostrzegają Harrego domowe elfy. W tym roku w Hogwarcie słychać rozmowy pająków, a wyjątkowe zdolności Harry’ego do komunikacji z wężami niepokoją nawet jego przyjaciół. Druga część przygód Harry’ego Pottera to kolejny rok wyjątkowych, ale także niebezpiecznych przygód, które zapowiada krwawy napis na ścianie, “Otworzy się Komnata Tajemnic”. Ocalenie Hogwartu będzie wymagało od Harry’ego, Rona i Hermiony odwagi i wykorzystania wszystkich magicznych zdolności.

Urzekająca i niesamowita muzyka Johna Williamsa, zdobyła nagrodę Grammy i stała się współczesnym klasykiem w dziedzinie muzyki filmowej. Muzyka obrazuje piękne i trzymające w napięciu momenty magicznej przygody Harry’ego Pottera.

zdjęcia

Harry Potter i Komnata Tajemnic
Harry Potter i Komnata Tajemnic
Harry Potter i Komnata Tajemnic

zobacz także

REKLAMA