REKLAMA

Oh Wonder w Palladium

23.11.2017, godz: 20.00

Klub Palladium

WarszawaZłota 9
bilety od 89 zł

wykonawcy

Oh Wonder
Laurel

Oh Wonder wystąpi 23 listopada w Palladium.

Oh Wonder to londyński duet, który szturmem podbił serca nie tylko publiczności, ale też krytyków muzycznych. Muzyka Josephine i Anthony’ego to połączenie popu i elektroniki, przywodzące na myśl skojarzenia z najlepszymi nazwami alternatywnego popu.

Jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu muzycy przez rok zamieszczali na portalu SoundCloud jedną piosenkę miesięcznie, zdobywając setki tysięcy odtworzeń. Jedenasty singiel, „Landslide”, stał się numerem jeden portalu Hype Machine. Dzięki rozgłosowi, jaki muzycy zyskali w sieci, zainteresowała się nimi wytwórnia Republic Records, której nakładem, we wrześniu 2015 roku, ukazał się ich debiutancki album. O muzykach pisał już m.in. „The Guardian”, a w ciągu kilku godzin wyprzedały się bilety na ich pierwsze koncerty w największych miastach Europy. Cover ich numeru „All We Do” nagrała nawet Ellie Goulding.

14.06.2017 ukazał się album „Ultralife”. Płytę promuje m.in. singiel o tym samym tytule, po raz kolejny podbijając serca mediów i fanów. Album powstał między Londynem, a Nowym Jorkiem i został nagrany w domowym studio Oh Wonder w Brockley. Oh Wonder są też w całości odpowiedzialni za brzmienie materiału.

wideo


zdjęcia

Oh Wonder - Josephine Vander Gucht i Anthony West
REKLAMA