REKLAMA

Sun Kil Moon w Palladium

16.11.2017, godz: 20.00

Klub Palladium

WarszawaZłota 9

wykonawcy

Sun Kil Moon

Sun Kil Moon wystąpi 16 listopada w warszawskim Klubie Palladium. Będzie to pierwszy pozafestiwalowy koncercie w Polsce.

Zespół przyjedzie zaprezentować na żywo swój ostatni album Common As Light And Love Are Red Valleys Of Blood.

Projekt Sun Kil Moon narodził się w 2002 roku jako kontynuacja indie rockowego zespołu Red House Painters, w którym karierę rozpoczynał Mark Kozelek. Songwriter z Ohio na swoim koncie ma przeszło 40 albumów, których większość wydał w swoim labelu Caldo Verde z siedzibą w San Francisco; na 2017 rok zaplanowane są co najmniej 4 nowe wydawnictwa.

Muzyka Sun Kil Moon łączy w sobie długie i powalająco szczere formy poetyckie z oszczędnymi aranżacjami, które z albumu na album zachwycają swym kunsztem. Kariera Marka Kozelka nabrała drugiego rozpędu wraz z wydaniem płyty Benji w 2014 roku.

Benji został okrzyknięty najlepszym albumem roku przez FACT Magazine, The Independent opisał album jako "jeden z najbardziej prawdziwych, najmądrzejszych albumów jakich przyjdzie ci słuchać." Projekt Sun Kil Moon wydał łącznie 10 płyt. Ostatnią z nich jest Common As Light And Love Are Red Valleys Of Blood - ponad dwugodzinna i wyjątkowo aktualna impresja na temat rzeczywistości roku 2016.

wideo


zobacz także

REKLAMA