REKLAMA

Koncert nowOsiecka. Wielkie Otwarcie Pokoju na lato

20.05.2017, godz: 20.00

Muzeum Powstania Warszawskiego

WarszawaGrzybowska 79
WSTĘP WOLNY

wykonawcy

Natalia Grosiak
Misia Furtak
L.U.C
Krzysztof Zalewski

20 maja w ramach działalności pawilonu rekreacyjno-kulturalnego „Pokój na lato”, odbędzie się niecodzienne wydarzenie. Będzie można usłyszeć czwórkę młodych artystów: Krzysztofa Zalewskiego, Natalię Grosiak, Misię Furtak i L.U.C-a w koncercie opartym na projekcie „nowOsiecka”.

Koncert pod tym tytułem odbył się w listopadzie ubiegłego roku w katowickiej Sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, wzbudzając ogromne zainteresowanie odbiorców z całego kraju. Kilkunastu artystów zaprezentowało blisko dwutysięcznej publiczności własne interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej. Teraz czwórka z nich zaśpiewa w towarzystwie zespołu Przemka Borowieckiego, chóru i kwartetu smyczkowego Grott String Quartet

Dj Kozak z własnej Woli po nowOsieckiej
Jakub KOZAK – warszawski dj, aktor oraz autor tekstów. Operując konsoletą, wydobywa niepowtarzalne brzmienia i nadaje każdej imprezie unikalnego klimatu. Fachowiec w dziedzinie polskiej muzyki rozrywkowej nie stroni od mieszania gatunków i epok. Na imprezach, które prowadzi potańczysz do Rock'n'roll'a, swing'u czy funk'u. Usłyszysz bałkańskie trąbki i głos Czesława Niemena. Poskaczesz razem z House of Pain i poruszasz bioderkiem z Majorem Lazer'kiem. Mocno związany z folklorem warszawskim, którego jest znawcą i miłośnikiem. Wraz z Warszawiakami- Trupą Teatralną śpiewa przedwojenne szlagiery i wciela się w role cwaniaków, uliczników i nie tylko, bawiąc się przy tym gwarą warszawską. Oprócz licznych klubów i scen, można go spotkać w stołecznych antykwariatach, gdzie odkopuje stare winyle i książki o swoim ukochanym Syrenim Grodzie. Pszczelarz amator. Założyciel stowarzyszenia Warszawskie Bractwo Bartne. Animator kultury. Kaowiec w Domu Zabawy i Kultury- DZiK.

DODATKOWE ATRAKCJE NA OTWARCIU:
Gifbudka – najnowsza odsłona fotobudki, umożliwia robienie ciekawych animacji, świetny nowoczesny animator
Fotomat – dla kochających klasyczne zdjęcia z ciekawym tłem, towarzyszy nam od początku i dokumentuje otwarcie Pokoju.

zdjęcia

Wojtek Mazolewski Quintet i przyjaciele: Misia Furtak
Natalia Grosiak
REKLAMA